Aile ve Çift Danışmanlığı

Aile ve Çift Danışmanlığı Nedir?

İlişki danışmanlığı romantik ilişkide bulunan partnerlerin ya da aile içindeki üyelerin bir araya gelerek var ettikleri ilişkiye destek olmayı içerir. Anne-çocuk ve baba-çocuk gibi ikili ilişki içindeki kişilerle birlikte romantik bir ilişki içinde, evlilik öncesi ya da evlilik sürecinde olan her çift zorluk yaşadıklarını hissettikleri konulara dair bu desteği alabilir.

Aile ve Çift Danışmanlığı Kazanımları Nelerdir?

Partnerler, bu süreçte kendilerini seansa getiren nedenler üzerinde düşünme, karşılıklı olarak yaşadıkları zorlanmaların nedenleri anlama ve zorlukların ne gibi ruhsal kökenleri olduğunu keşfetme şansı bulurlar

İzlediğimiz Yol Nedir?

Partnerlerin bireysel hikayelerinin biricik olmasının ötesinde, oluşturdukları çift ilişkisinin dinamiklerinin de o çifte özel olduğuna inanmaktayız. Bu inançla birlikte gerçekleştirdiğimiz ilişkiyi keşfetme sürecini, uzman terapistlerimizin sağladığı güvenli bir ilişki içinde ve gizlilik ilkesini temel alarak sürdürmekteyiz.

Seans Süresi Nedir?

Sistemik Aile Terapisi ve Psikodinamik Yaklaşımı esas alan ilişki danışmanlığı seansları 50 dakika sürmekte ve düzenli aralıklarda gerçekleşmektedir.

Daha fazla bilgi ve Randevu Talepleriniz için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Aile ve Çift Danışmanlığı